What's happening?

Girl in the Basement 2021 ONLINE LEKTOR PL

Girl in the Basement 2021 ONLINE LEKTOR PL

Feb. 27, 2021USA90 Min.TV-14
Twoja ocena 0
5 1 głos

Opis

Oglądaj cały film Girl in the Basement / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

RECENZJA Girl in the Basement

„Dziewczyna z piwnicy” Lifetime zaczyna się od postaci Don, postaci Judda Nelsona, zaniepokojonego i dominującego ojca, który wiozi swoją córkę i wnuczkę do szpitala. Jego wnuczka łapie oddech, raczej symobolicznie, ponieważ ona, jej matka i jej brat są przez dziesięciolecia uwięzieni w piwnicy przez jej dziadka, który jest również jej ojcem.

Następnie film cofa się w czasie, aby pokazać nam coś, co wygląda jak normalna rodzina z przedmieścia na zewnątrz. Ale wkrótce dostrzeżemy, że ojciec Don ma głęboko zakorzenione problemy z wściekłością. Podczas gdy jego żona i starsza córka myślą lepiej o przeciwstawieniu się mu, jego młodsza córka Sara nie chce się wycofać.Pewnego dnia, kiedy ma już dość jej tak zwanego braku szacunku, Don wzywa Sarę do piwnicy pod pozorem, że potrzebuje pomocy. Następnie uwięził ją w przebudowanym schronie przeciwbombowym w piwnicy, który pozostaje wentylowany tylko wtedy, gdy zechce.

Portret Dona Judda Nelsona może czasami być przesadą, zwłaszcza w porównaniu z subtelnością, jaką Stefanie Scott wnosi do tej roli. Ale on jednak wykonuje przekonującą robotę, przedstawiając wściekłość, która zawsze wydaje się być blisko powierzchni.Joely Fisher jest bardziej znana z ról komiksowych, a widok jej w takiej roli jest trochę irytujący. Sposób, w jaki jest napisana jej postać, jest również raczej wątły. Trudno uwierzyć, że matka przepuściłaby tyle lat bez wspólnego wysiłku, by odnaleźć córkę. Wygląda na to, że matka Sary od czasu do czasu się trzęsie i pyta męża, czy zastanawia się, co stało się z ich córką.

Oryginalny tytuł Girl in the Basement
Klasyfikacja IMDB 6.2 584 głosów
TMDb Ocena 7.4 7 głosów
Udostępnione6

Podobne tytuły

The R.M. 2003 ONLINE LEKTOR PL
Spotkajmy się w więzieniu 2006 ONLINE LEKTOR PL
W ciszy 2005 ONLINE LEKTOR PL
Hollywoodland 2006 ONLINE LEKTOR PL
Tłumaczka 2005 ONLINE LEKTOR PL
Smakosz 2001 ONLINE LEKTOR PL
Człowiek prezydenta 2000 ONLINE LEKTOR PL
Run Hide Fight 2021 ONLINE LEKTOR PL
Baby Boy 2001 ONLINE LEKTOR PL
Bronson 2008 ONLINE LEKTOR PL
Ukryte 2005 ONLINE LEKTOR PL
Misja na Marsa 2000 ONLINE LEKTOR PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany