What's happening?

Papierowe życie 2021 ONLINE LEKTOR PL

Papierowe życie 2021 ONLINE LEKTOR PL

Mar. 12, 2021Turkey96 Min.PG
Twoja ocena 0
6 1 głos

Opis

Oglądaj cały film Papierowe życie / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

Mehmet prowadzi skład odpadów w zubożałej starej dzielnicy Istambułu. Cieszy się szacunkiem w całej okolicy i chętnie pomaga innym — zwłaszcza bezdomnym dzieciom i nastolatkom, których problemy zna z autopsji. W tej misji wspiera go Tahsin. Pewnego dnia Mehmet znajduje wśród śmieci ośmioletniego chłopca. Mężczyzna postanawia pomóc mu odnaleźć rodziców, nie przeczuwając, jak bardzo przywiąże się do tego dziecka.

 

RECENZJA Papierowe życie

Następnego dnia wcale nie jest żałosną postacią, którą widzieliśmy do tej pory. Budzi się, trochę sprząta, kąpie się, ubiera i wychodzi. Wesoło przekomarza się z dziwakami na ulicy, podaje piątkę bezdomnemu dzieciakowi i mówi mu, że lepiej nie kupować za jego pomocą kleju. Okazuje się, że Mehmet to grubas. Prowadzi magazyn odpadów, zarządzając flotą brudnych facetów, którzy zbierają tekturę, plastik i szkło i zarabiają na tym funtem. Chłopaki nazywają się „braćmi”, ponieważ, jak można przypuszczać, wszyscy są dawnymi ulicznymi jeżowcami i uważają załogę za rodzinę. Chodzą nawet razem do łaźni, szorują sobie plecy i biorą udział w bójkach.

Gonzi upuszcza swój wózek i dzwoni na jeden dzień. Mehmet pisze w książkach i liczy moolah, kiedy słyszy hałas. Wózek się rozbija, a dzieciak wyskakuje z niego jak przestraszone zwierzę. Mehmet wabi chłopca obietnicą jedzenia i dowiaduje się, że ma na imię Ali. Jest pokryty siniakami. Mówi, że jego matka wrzuciła go do worka, aby uratować go przed agresywnym ojczymem. Z pewnością Mehmet widzi trochę siebie w dzieciaku i bierze go pod swoje skrzydła. Urządza imprezę dla Alego, uczy go pływać, a nawet spawa wózek na śmieci dla dziecka. Gdyby tylko wielkie serce Mehmeta mogło zrekompensować tę nerkę.

Papierowe życie 2021 ONLINE LEKTOR PL
Papierowe życie 2021 ONLINE LEKTOR PL
Papierowe życie 2021 ONLINE LEKTOR PL
Papierowe życie 2021 ONLINE LEKTOR PL
Papierowe życie 2021 ONLINE LEKTOR PL
Oryginalny tytuł Kağıttan Hayatlar
TMDb Ocena 7.8 7 głosów
Udostępnione0

Podobne tytuły

Duets 2000 ONLINE LEKTOR PL
Thr3e 2006 ONLINE LEKTOR PL
Gone, But Not Forgotten 2003 ONLINE LEKTOR PL
Pod prąd 2005 ONLINE LEKTOR PL
Dzikie żądze 2 2004 ONLINE LEKTOR PL
Byron 2005 ONLINE LEKTOR PL
K-PAX 2001 ONLINE LEKTOR PL
Flirting with Danger 2006 ONLINE LEKTOR PL
Ladies in Lavender 2004 ONLINE LEKTOR PL
Pięć palców 2006 ONLINE LEKTOR PL
Confessions 2006 ONLINE LEKTOR PL
Dom latających sztyletów 2004 ONLINE LEKTOR PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany