What's happening?

Skazani na siebie 2021 ONLINE LEKTOR PL

Skazani na siebie 2021 ONLINE LEKTOR PL

Feb. 25, 2021UK118 Min.R
Twoja ocena 0
7 1 głos

Opis

Oglądaj cały film Skazani na siebie / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

Kiedy decydują się na separację, Linda i Paxton odkrywają, że życie ma inne plany, kiedy utknęli w domu w obowiązkowej izolacji. Wspólne zamieszkanie okazuje się wyzwaniem, ale napędzane poezją i obfitymi ilościami wina, zbliży ich do siebie w najbardziej zaskakujący sposób.

 

RECENZJA Skazani na siebie

 

Dwie osoby, które kiedyś były zakochane, ale teraz nie mogą się znieść, są zmuszone do wspólnego zamieszkania, ponieważ nie mają dokąd pójść. Witamy w erze romansu z COVID i pierwszym filmie, w którym można go wydobyć jako temat: w komedii romantycznej i hybrydzie filmu o napadzie Locked Down Chiwetel Ejiofor i Anne Hathaway grają Paxtona i Lindę, parę mieszkającą w Londynie we wczesnych latach dni pierwszej blokady tego miasta, około marca 2020 roku. Iskra już dawno zniknęła z ich związku; teraz liczą tylko dni, aż będą mogli poczynić inne przygotowania, a ich nerwy są wyczerpane.

Już zbyt dobrze znają swoje dziwactwa, ale ich uwięzienie daje nam wiele okazji, aby przyspieszyć rozwiązywanie ich problemów: Linda, która jest wyraźnie zestresowana i napięta nawet w najlepszych czasach, ma bardzo wymagającą pracę z firmą medialną z siedzibą w Stanach Zjednoczonych. (W naszym pierwszym spojrzeniu na tę pracę jest zmuszona zwolnić kwartet swoich lokalnych pracowników podczas spotkania Zoom). Paxton ma problemy z pracą innego rodzaju: po prostu nie ma go dość. Był niegdyś złym chłopcem – cecha, która przede wszystkim przyciągnęła do niego Lindę – ma karalny rejestr za dawne wykroczenie, które, jak sugeruje, nie było tak naprawdę jego winą. Obecnie pracuje jako kierowca, przewożąc rzeczy stąd tam, ale nawet takich miejsc pracy jest niewiele. Ma jednak serce poety i lubi wychodzić na ulicę, by śpiewać swoim współwięźniom serenadę wersetami z T.S. Eliot i Robert Graves.

Skazani na siebie 2021 ONLINE LEKTOR PL
Skazani na siebie 2021 ONLINE LEKTOR PL
Skazani na siebie 2021 ONLINE LEKTOR PL
Oryginalny tytuł Locked Down
Klasyfikacja IMDB 5.1 6,152 głosów
TMDb Ocena 6.4 5 głosów
Udostępnione0

Podobne tytuły

Rozwód po francusku 2003 ONLINE LEKTOR PL
Nawrót depresji gangstera 2002 ONLINE LEKTOR PL
Maria 2005 ONLINE LEKTOR PL
Trixie 2000 ONLINE LEKTOR PL
Sexy Adventures of Van Helsing 2004 ONLINE LEKTOR PL
Zalotnik w akcji 2000 ONLINE LEKTOR PL
Labirynt fauna 2006 ONLINE LEKTOR PL
Ostateczna Rozgrywka 2004 ONLINE LEKTOR PL
The Wrong Fiancé 2021 ONLINE LEKTOR PL
Ostatnie wakacje 2006 ONLINE LEKTOR PL
Kraina traw 2005 ONLINE LEKTOR PL
Obietnica 2001 ONLINE LEKTOR PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany