What's happening?

Skazani na siebie 2021 ONLINE LEKTOR PL

Skazani na siebie 2021 ONLINE LEKTOR PL

Feb. 25, 2021UK118 Min.R
Twoja ocena 0
5 1 głos

Opis

Oglądaj cały film Skazani na siebie / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

Kiedy decydują się na separację, Linda i Paxton odkrywają, że życie ma inne plany, kiedy utknęli w domu w obowiązkowej izolacji. Wspólne zamieszkanie okazuje się wyzwaniem, ale napędzane poezją i obfitymi ilościami wina, zbliży ich do siebie w najbardziej zaskakujący sposób.

 

RECENZJA Skazani na siebie

 

Dwie osoby, które kiedyś były zakochane, ale teraz nie mogą się znieść, są zmuszone do wspólnego zamieszkania, ponieważ nie mają dokąd pójść. Witamy w erze romansu z COVID i pierwszym filmie, w którym można go wydobyć jako temat: w komedii romantycznej i hybrydzie filmu o napadzie Locked Down Chiwetel Ejiofor i Anne Hathaway grają Paxtona i Lindę, parę mieszkającą w Londynie we wczesnych latach dni pierwszej blokady tego miasta, około marca 2020 roku. Iskra już dawno zniknęła z ich związku; teraz liczą tylko dni, aż będą mogli poczynić inne przygotowania, a ich nerwy są wyczerpane.

Już zbyt dobrze znają swoje dziwactwa, ale ich uwięzienie daje nam wiele okazji, aby przyspieszyć rozwiązywanie ich problemów: Linda, która jest wyraźnie zestresowana i napięta nawet w najlepszych czasach, ma bardzo wymagającą pracę z firmą medialną z siedzibą w Stanach Zjednoczonych. (W naszym pierwszym spojrzeniu na tę pracę jest zmuszona zwolnić kwartet swoich lokalnych pracowników podczas spotkania Zoom). Paxton ma problemy z pracą innego rodzaju: po prostu nie ma go dość. Był niegdyś złym chłopcem – cecha, która przede wszystkim przyciągnęła do niego Lindę – ma karalny rejestr za dawne wykroczenie, które, jak sugeruje, nie było tak naprawdę jego winą. Obecnie pracuje jako kierowca, przewożąc rzeczy stąd tam, ale nawet takich miejsc pracy jest niewiele. Ma jednak serce poety i lubi wychodzić na ulicę, by śpiewać swoim współwięźniom serenadę wersetami z T.S. Eliot i Robert Graves.

Skazani na siebie 2021 ONLINE LEKTOR PL
Skazani na siebie 2021 ONLINE LEKTOR PL
Skazani na siebie 2021 ONLINE LEKTOR PL
Oryginalny tytuł Locked Down
Klasyfikacja IMDB 5.1 6,152 głosów
TMDb Ocena 6.4 5 głosów

Reżyser

Doug Liman
Reżyser

Obsada

Udostępnione0

Podobne tytuły

Kasa albo życie 2002 ONLINE LEKTOR PL
St. Patrick: The Irish Legend 2000 ONLINE LEKTOR PL
Monster Island 2004 ONLINE LEKTOR PL
Wszystko o Adamie 2001 ONLINE LEKTOR PL
Szansa na sukces 2004 ONLINE LEKTOR PL
Bamboozled 2000 ONLINE LEKTOR PL
Zły dotyk 2004 ONLINE LEKTOR PL
Nie wracaj w te strony 2005 ONLINE LEKTOR PL
Pootie Tang: Pogromca Zła 2001 ONLINE LEKTOR PL
Moja pyskata dziewczyna 2001 ONLINE LEKTOR PL
Einstein and Eddington 2008 ONLINE LEKTOR PL
LolliLove 2004 ONLINE LEKTOR PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa