What's happening?

Space Sweepers 2021 ONLINE LEKTOR PL

Space Sweepers 2021 ONLINE LEKTOR PL

Feb. 05, 2021South Korea136 Min.TV-MA
Twoja ocena 0
5 1 głos

Opis

Oglądaj cały film Space Sweepers / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

Rok 2092. Statek kosmiczny Victory jest jednym z wielu, którego załoga żyje z odzyskiwania kosmicznych śmieci. Z genialnym pilotem kosmicznym Tae-ho (Song Joong-ki), tajemniczą byłą piratką kosmiczną – kapitan Jang (Kim Tae-ri), byłym inżynierem statku kosmicznego Tigerem Parkiem (Jin Sun-kyu) i przeprogramowanym robotem wojskowym Bubsem (Yoo Hai-jin) w załodze Victory ma przewagę nad wszystkimi innymi kosmicznymi śmieciarkami. Po udanym przejęciu rozbitego promu kosmicznego podczas ostatniej wyprawy na gruzowisko załoga Victory znajduje w środku siedmioletnią dziewczynkę. Gdy członkowie załogi uświadamiają sobie, że jest ona podobnym do człowieka robotem poszukiwanym przez strażników kosmicznych, postanawiają zażądać za nią okupu.

 

RECENZJA Space Sweepers

 

Od pierwszej, elektryzującej sekwencji, w której grupa statków kosmicznych łowiących nagrody ściga się za szalejącym kawałkiem śmieci, Space Sweepers jest fantastyczną zabawą i snuje daleką przyszłość wielokulturowego, wielojęzycznego życia w kosmosie, które jest równie ekscytujące, jak miażdżąco dystopijne. W tej przyszłości obywatelstwo klas wyższych (i czyste powietrze i wygodne życie, które się z tym wiąże) wisi na włosku, a osoby spoza elity są uważane jedynie za cenę ich długów. (Elizjum się trzęsie.)

A jednak w Space Sweepers jest radosny aspekt, który zignorowałby film bardziej skoncentrowany na wbijaniu do domu jego dystopijnego przesłania. Załoga Victory tworzy uroczą, zabawną rodzinę, a pokręcona polityka i plany różnych terrorystów i grup politycznych są fajne do naśladowania. Każdy z głównych bohaterów otrzymuje w pełni zrealizowany emocjonalny łuk, zakotwiczony w niszczycielskim środku filmu ujawniającym tajemniczą przeszłość Tae-ho.

I to nawet nie wspomina o wszystkich elementach akcji, które sprawiają, że ten film to ponad dwie godziny molochu. W wielu efektach jest coś w rodzaju postrzępionej przesady, która nadaje niektórym sekwencjom lotów kosmicznych niemal ożywiony wygląd – i nie mam na myśli tego źle. Prawa fizyki są nagięte w taki sposób, że każda scena pościgu lub walki wygląda lepiej niż w prawdziwym życiu. Space Sweepers wyobraża sobie brudną, burzliwą i burzliwą przyszłość, w której życie toczy się codziennie, a mimo to nie miałbym nic przeciwko życiu. Tylko może bez możliwości eksplozji robotów wielkości dzieci i zniszczenia życia na Ziemi. .

Space Sweepers 2021 ONLINE LEKTOR PL
Space Sweepers 2021 ONLINE LEKTOR PL
Space Sweepers 2021 ONLINE LEKTOR PL
Space Sweepers 2021 ONLINE LEKTOR PL
Space Sweepers 2021 ONLINE LEKTOR PL
Space Sweepers 2021 ONLINE LEKTOR PL
Space Sweepers 2021 ONLINE LEKTOR PL
Space Sweepers 2021 ONLINE LEKTOR PL
Space Sweepers 2021 ONLINE LEKTOR PL
Oryginalny tytuł 승리호
Klasyfikacja IMDB 6.6 11,076 głosów
TMDb Ocena 7.2 255 głosów

Reżyser

Jo Sung-hee
Reżyser

Obsada

Kim Tae-ri isCaptain Jang
Captain Jang
Jin Sun-kyu isTiger Park
Tiger Park
Kim Mu-yeol isKang Hyun-woo
Kang Hyun-woo
Udostępnione0

Podobne tytuły

30 Miles 2005 ONLINE LEKTOR PL
The Safety of Objects 2002 ONLINE LEKTOR PL
Martyrs. Skazani na strach 2008 ONLINE LEKTOR PL
Alone in the Dark: Wyspa cienia 2005 ONLINE LEKTOR PL
The Host: Potwór 2006 ONLINE LEKTOR PL
I Sell the Dead 2008 ONLINE LEKTOR PL
Doctor Who: The Next Doctor 2008 ONLINE LEKTOR PL
Godsend 2004 ONLINE LEKTOR PL
Like Mike 2002 ONLINE LEKTOR PL
Keane 2005 ONLINE LEKTOR PL
You Belong to Me 2002 ONLINE LEKTOR PL
Groove 2000 ONLINE LEKTOR PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa