What's happening?

Swan Song 2021 ONLINE LEKTOR PL

Swan Song 2021 ONLINE LEKTOR PL

Mar. 18, 2021USA105 Min.PG
Twoja ocena 0
8 1 głos

Opis

Oglądaj cały film Swan Song / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

 

RECENZJA Swan Song

Udo Kier pozbywa się grymasów, złowrogich spojrzeń i podstępnego narzucenia, jakiego fani gatunku oczekują od ikony indie Circuit. Aktor wcielił się w Pata Pitsenbargera, który zasłaniał osobowością, przechadzając się po Sandusky w miętowo-zielonym garniturze z akcentem ascot, wychwalając młodzieńczym barmanom, że był właścicielem wybiegu drag night w Fruit & Nut w czasach, gdy homoseksualizm był jeszcze mniej akceptowany. Zjadliwe przekomarzanie się Kier z „rywalem” Dee Dee, kleptomańskim uzasadnieniem i oszałamiającym entuzjazmem to postać, która gra z zacięciem do przesadnego dramatyzmu od chwili, gdy udaje kontuzję, by poczuć spocony dotyk parobka – ale za ekstrawagancją kandelabrów kryje się coś więcej.

Todd Stephens przywołuje Pata Pitsenbargera z powrotem do Sandusky, aby podkreślić tematy, które uderzają jak fale z ciągłym efektem załamania. Lekkie, „nieistotne” chwile stają się światem dla pana Pata, tak proste jak sprzedawca w sklepie z odzieżą przypominający sobie makijaż blondynki, który otrzymała. Większe, delikatne przebłyski wrażliwości pogłębiają stare urazy między konserwatystami, którzy mogli nazwać Pitsenbargera przyjacielem na osobności, ale potem zostali duchami, gdy jego ówczesny kochanek, David (Eric Eisenbrey), zmarł na AIDS. Pitsenbarger prowadzi bezczelne rozmowy ze starym przyjacielem Eunice (Ira Hawkins) na ławce w parku Crown Royal, przypominając sobie, jak ich odważne wybryki utorowały tęczową drogę w Sandusky, gdy dwóch otwarcie homoseksualnych ojców teraz bawią się w łapanie z jednym synem i karmią noworodka. w biały dzień. Występ Kier musi uwzględniać wszystkie te różnice na przestrzeni czasu, uznawać pionierskie blizny, a co najważniejsze, pogodzić ból, którym się zajmował, znajdując wdzięk w egzystencjalnych wyrzutach sumienia, które od dawna stępiły jego niegdyś tętniące życiem zewnętrzne eksplozje.

W Swan Song odradza się gwiazda, gdy Udo Kier zapoznaje widzów z inspirująco wyeksponowanym i wyzywająco pełnym energii Pat Pitsenbarger. Todd Stephensowi udaje się przeplatać uroczystości, inkwizycje i pokonać przeszkody między sekwencjami, w których dawne królowe pielęgnują swoją rozpustną przeszłość. „Dziewczyno, nauczyłaś mnie wszystkiego, czego nigdy nie chciałem wiedzieć” – słyszy Pat z najbardziej nieśmiałym, aprobującym uśmiechem. Kier wnosi postawę na wybiegu, ciężką kontemplację i nie do zabicia mojo do roli, w której występuje w kwiecistym flamingowo-różowym kapeluszu lub radośnie tańczy na scenie do klubowych hitów Robyn. Swan Song to lśniąca obserwacja przeżywanych żyć, zakorzenionych historii i wpływu, jaki wywierają nasze działania, mimo że prawdopodobnie nigdy nie wiemy. Nie tylko to, ale nigdy nie pozwólcie mikro browarom gastropubowym ukraść nasze parkiety (to będzie miało sens, obietnica). Jesteś tutaj, aby zobaczyć, jak Udo Kier odzyskuje swoje szminkę, magiczne dłonie, rozpaczliwe, celowe rowki do tyłu i jaki spektakularny triumf wart każdego śmiechu, uśmiechu i zasłużonej łzy.

Swan Song 2021 ONLINE LEKTOR PL
Oryginalny tytuł Swan Song
TMDb Ocena 8 1 głosów

Reżyser

Obsada

Udo Kier isPat Pitsenbarger
Pat Pitsenbarger
Jennifer Coolidge isDee Dee Dale
Dee Dee Dale
Linda Evans isRita Parker Sloan
Rita Parker Sloan
Udostępnione0

Podobne tytuły

Video Voyeur: The Susan Wilson Story 2002 ONLINE LEKTOR PL
Violet 2021 ONLINE LEKTOR PL
W rytmie hip-hopu 2001 ONLINE LEKTOR PL
Shock to the System 2006 ONLINE LEKTOR PL
This Girl’s Life 2004 ONLINE LEKTOR PL
Boskie sekrety siostrzanego stowarzyszenia Ya-Ya 2002 ONLINE LEKTOR PL
Niezwykły dzień Panny Pettigrew 2008 ONLINE LEKTOR PL
Bez przedawnienia 2002 ONLINE LEKTOR PL
Diamond Men 2000 ONLINE LEKTOR PL
Mother Ghost 2002 ONLINE LEKTOR PL
He Sees You When You’re Sleeping 2002 ONLINE LEKTOR PL
Przypadek Harolda Cricka 2006 ONLINE LEKTOR PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa