What's happening?

The Fallout 2021 ONLINE LEKTOR PL

The Fallout 2021 ONLINE LEKTOR PL

Mar. 17, 2021USA92 Min.PG
Twoja ocena 0
7 1 głos

Opis

Oglądaj cały film The Fallout / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

 

RECENJA The Fallout

Po przygotowaniu czegoś, co wydaje się być po prostu kolejnym filmem z liceum, w którym skromna buntowniczka Vada (Jenna Ortega) i najlepszy przyjaciel gejów Nick (Will Ropp) żartują w drodze na poranne zajęcia, Park szokuje nas szkolną strzelaniną. Chodzi nie o to, aby wywołać publiczność, ale pokazać, jak pozornie zwykły student, taki jak Vada, może zostać zdestabilizowany przez takie wydarzenie.

Vada właśnie dostała pilną wiadomość od swojej młodszej siostry, Amelii (Lumi Pollack, której młodość sugeruje Ariel Winter z „Modern Family” ABC), przerażona swoją pierwszą miesiączką. Vada wymawia się z zajęć i udaje się do łazienki, gdzie bardzo popularna Mia (tancerka Maddie Ziegler) robi makijaż, kiedy pierwsze strzały odbijają się echem w korytarzu.

Bez wahania Vada przywołuje Mię do kabiny w łazience i oboje wspinają się na toaletę, aby ukryć stopy przed wzrokiem. Inny uczeń – Quinton (Niles Fitch), pokryty krwią – wpada do środka i gdy tylko pozostali dwaj są pewni, że to nie on strzelec, wyciągają rękę i zapraszają go do swojej kryjówki. Kamera unosi się nad straganem, gdy cała trójka wstrzymuje oddech w napiętej grupce. Ta chwila wspólnej paniki stwarza okazję do nawiązania więzi, której nawet „Klub Śniadaniowy” nie może się równać, ponieważ różnorodne trio próbuje przetworzyć to, co się stało.

Oryginalny tytuł The Fallout
Udostępnione0

Podobne tytuły

I twoją matkę też 2001 ONLINE LEKTOR PL
Mój przyjaciel, Skip 2000 ONLINE LEKTOR PL
Sherry 2006 ONLINE LEKTOR PL
Twist 2003 ONLINE LEKTOR PL
Rozstania i powroty 2006 ONLINE LEKTOR PL
Flowers for Algernon 2000 ONLINE LEKTOR PL
Pokolenie P 2001 ONLINE LEKTOR PL
Stan spoczynku 2008 ONLINE LEKTOR PL
Wit 2001 ONLINE LEKTOR PL
Przeboje i podboje 2000 ONLINE LEKTOR PL
Love Don’t Co$t a Thing 2003 ONLINE LEKTOR PL
Danie Dnia 2000 ONLINE LEKTOR PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa