Lupin ONLINE LEKTOR PL

Lupin ONLINE LEKTOR PL

Jan. 08, 2021
Twoja ocena 0
8 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon1Jan. 08, 2021

Twórca

George Kay
Twórca

Obsada

Omar Sy isAssane Diop
Assane Diop
Hervé Pierre isHubert Pellegrini
Hubert Pellegrini
Nicole Garcia isAnne Pellegrini
Anne Pellegrini
Clotilde Hesme isJuliette Pellegrini
Juliette Pellegrini
Soufiane Guerrab isYoussef Guedira
Youssef Guedira
Fargass Assandé isBabakar Diop
Babakar Diop

Opis

Oglądaj cały film Lupin / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

Zainspirowany przygodami Arsène’a Lupina złodziej gentleman Assane Diop obmyśla zemstę na zamożnej rodzinie, która wyrządziła niesprawiedliwość jego ojcu.

 

RECENZJA LUPIN

 

Lupin stał się hitem na całym świecie: dziwne zjawisko, jeśli weźmie się pod uwagę, że było to dzieło prawie zapomnianego francuskiego autora, a bohater, Arsène Lupin, jest „dżentelmenem włamywaczem” w komplecie z monoklem i cylindrem . Ale przełożyć to na współczesny Paryż, z charyzmatycznym Omarem Sy, seksownym kaszkietem Stetson i jakimś niezwykłym hakerskim, a staje się całkowicie zrozumiałe, że dzieciaki z Marsylii unikają smartfonów do czytania pod biurkiem rzeczywistych książek Lupina; że w Quebecu pilne przedruki serii Maurice’a Leblanc’a z 1905 roku zbliżają się do miliona. Tak więc nadal istnieje zapotrzebowanie na zwariowaną, dobrą historię, dobrze opowiedzianą, z dającymi się zidentyfikować dobrodziejstwami i złymi, i magicznie niemożliwymi zwrotami akcji: kto w tych dniach odgadł to, oprócz pani Rowling?

Ogromnie pomaga, że ​​Lupin jest raczej dobry: stylowy, dopracowany, wisi razem jako spójna całość, a postacie drugorzędne, takie jak podejrzany, starzejący się flic z połową sumienia i wyblakły czeladnik z uroczym psem o imieniu J’Accuse, są niezwykle dobrze zaokrąglone. Ale to Omar Sy, francusko-senegalski z artystą Assane’em Diopem, od dzieciństwa zagorzałym fanem twórczości Arsène, przenosi całość, każdą scenę, na potężnych barkach. Ta pierwsza połowa serii kończy się na klifie, a ludzie już krzyczą: Netflix jest „na to”, więc spodziewaj się, że drugi sezon będzie szybszy.

Krótkie ostrzeżenie: Netflix często oferuje wybór ustawień dubbingu lub napisów. Jeśli wybierzesz opcję dubbingu, nie tylko odmówi ci się niewypowiedzianego języka francuskiego z akcentem, ale także a) zdefiniujesz siebie jako kretyna, b) będziesz musiał patrzeć, jak ludzie mówią coś dziwnym bez akcentu po angielsku, co dosłownie nie oznacza związek z tym, co kształtują usta aktora na ekranie.

Jeszcze lepsza – a także śmiesznie, bezwstydnie francuska – jest nowa (czwarta) seria Call My Agent! Niewielki zespół agentów aktorów o dużej mocy musi zaspokoić każdy kaprys swoich podopiecznych, co obejmuje pokłony, kłamstwo, flirtowanie, dźganie w plecy i oczywiście porządkowanie w niesamowicie efektownych paryskich barach.

Częścią niewątpliwego uroku jest oglądanie słynnych aktorów – co prawda znanych francuskich aktorów – grających w zepsute, pobłażliwe, złośliwe lub płaczące wersje siebie. Mimie Mathy, Jean Reno, Charlotte Gainsbourg – chociaż Sigourney Weaver ma również niezapomniany odcinek. Częścią uroku są również ciche szturchnięcia tej ogólnej grupy, aktorów, z ich straszliwymi, mdłymi potrzebami „wyzwania”, „ponownego odkrycia” lub „trafności”, podczas gdy wszystko, co robimy, to zachęcanie ich do zapłacono za wypowiadanie słów. Ostatnią częścią uroku są kłamliwi agenci: Gabriel, złapany między aktorem, który chce być stand-upem, a starzejącym się komikiem, który chce być prostą gwiazdą filmową, zostaje potwornie wplątany w pytania o to, czy kobiety muszą wybierać między być zabawnym lub ładnym. Źle się kończy.

 

Lupin ONLINE LEKTOR PL
Lupin ONLINE LEKTOR PL
Lupin ONLINE LEKTOR PL
Lupin ONLINE LEKTOR PL
Lupin ONLINE LEKTOR PL
Lupin ONLINE LEKTOR PL
Lupin ONLINE LEKTOR PL
Oryginalny tytuł Lupin
TMDb Ocena 7.9 592 głosów
Pierwsza randka Jan. 08, 2021
Ostatnia emisja Jan. 08, 2021
Sezony 1
Odcinki 5
Średni czas trwania 48 minut
Udostępnione0

Podobne tytuły

Spooks ONLINE LEKTOR PL
ちょびっツ ONLINE LEKTOR PL
Big Brother VIP Mexico ONLINE LEKTOR PL
Бригада ONLINE LEKTOR PL
Sky Rojo ONLINE LEKTOR PL
Dziedzictwo Jowisza ONLINE LEKTOR PL
The Eleventh Hour ONLINE LEKTOR PL
El Internado: Las Cumbres / Szkoła z internatem: Las Cumbres ONLINE LEKTOR PL
Clase 406 ONLINE LEKTOR PL
东北一家人 ONLINE LEKTOR PL
ハングリーハート WILD STRIKER ONLINE LEKTOR PL
Fillmore! ONLINE LEKTOR PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany