Plemiona Europy ONLINE LEKTOR PL

Plemiona Europy ONLINE LEKTOR PL

Feb. 19, 2021
Twoja ocena 0
8 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon1Feb. 19, 2021

Twórca

Obsada

Opis

Oglądaj cały film Plemiona Europy / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

Trójka rodzeństwa walczy o przetrwanie w podzielonej na mikropaństwa i targanej wojnami postapokaliptycznej Europie, której grozi całkowita zagłada.

 

RECENZJA Plemiona Europy

 

To interesujący świat, do którego też się drażni, co, jak sądzę, nie pomaga. Akcja rozgrywa się w 2074 roku, w powiązaniu ze średniowieczem, a globalne zaciemnienie znane enigmatycznie jako Czarny Grudzień od dawna zredukowało Europę do plemion sprzecznych mikropaństw o ​​własnych wierzeniach, zwyczajach, kulturach i poziomach technologii. Oczywiście prawie wszyscy walczą o kontrolę nad tym, co pozostało, a ci, którzy nie są – mianowicie luddyjski łowczo-zbieracki Origines, frakcja, do której należą nasi trzej bohaterowie z rodzeństwa – nie mają innego wyboru, jak tylko zostać wciągnięci do walki, niezależnie , zwłaszcza gdy zaawansowany samolot należący do Atlantydy rozbija się na odległość od naszych bohaterów. Ponieważ zawiera urządzenie o mglistym znaczeniu i sile, które może, ale nie musi, posiadać klucz do kontrolowania Europy, rozległe sanktuarium Orygenesów znajduje się na trasie podróży Wron, despotycznej kasty rozpętanej, czarnej odziani maruderzy prowadzeni przez androgynicznego Kapitana w szpilkach na platformach i lorda Varvara (Melika Foroutan), któremu towarzyszy krąg męskich niewolników w makijażu i sprzęcie BDSM.

Widzisz, o co mi chodzi? Ekstrawaganccy psychoseksualni złoczyńcy, izolacjonistyczni bohaterowie plenerów, zrujnowane społeczeństwo, ogólna nieufność do technologii… jest wiele podobieństw. Plemiona Europy koncentrują się również na grupie trzech postaci, choć co ciekawsze, są oddzieleni bardzo wcześnie i głównie zajmują się odrębnymi wątkami fabuły, a wszystkie drogi prowadzą do finału, który zdaje sobie sprawę, że w ostatniej chwili skończył się czas. związać wszystko razem. Obowiązkowy klif Netflix nadal niszczy swoją oryginalną serię, ale bardzo niewiele osób spodziewa się tutaj ostatecznego zakończenia – nie ma wystarczająco dużo czasu, aby właściwie ułożyć historię, nie mówiąc już o jej zakończeniu.

Dobra wiadomość jest jednak taka, że ​​historia, którą udaje mu się opowiedzieć, jest dość mocna i ma duży potencjał długoterminowy. W jednym wątku młodszy brat Elja (David Ali Rashed) ucieka z kostką Atlantydy i łączy siły z szybko mówiącym archetypem łajdaka w nadziei, że dostarczy artefakt swoim mieszkańcom, oczywiście z kilkoma odchyleniami przez bardziej obskurne zakątki Europy. ; w drugiej Liv (Henriette Confurius) zostaje uwikłana w Crimsons, siłę militarną, która pozwala plemionom pod ich sztandarem zachować swoją tożsamość kulturową i mieć kość do skubania z Krukami; aw trzecim Kiano (Emilio Sakraya) zostaje przykuty do samych Wron i musi walczyć o swoją wolność na arenie gladiatorów.

Plemiona Europy ONLINE LEKTOR PL
Plemiona Europy ONLINE LEKTOR PL
Plemiona Europy ONLINE LEKTOR PL
Oryginalny tytuł Tribes of Europa
TMDb Ocena 8.1 15 głosów
Pierwsza randka Feb. 19, 2021
Ostatnia emisja Feb. 19, 2021
Sezony 1
Odcinki 6
Średni czas trwania 47 minut
Udostępnione0

Podobne tytuły

獣兵衛忍風帖 ONLINE LEKTOR PL
Los simuladores ONLINE LEKTOR PL
円盤皇女ワるきゅーレ ONLINE LEKTOR PL
Full Metal Panic! ONLINE LEKTOR PL
겨울연가 ONLINE LEKTOR PL
Rebeca ONLINE LEKTOR PL
Do Over ONLINE LEKTOR PL
The Commander ONLINE LEKTOR PL
Street Time ONLINE LEKTOR PL
Co kryją jej oczy ONLINE LEKTOR PL
The Serpent ONLINE LEKTOR PL
Helen of Troy ONLINE LEKTOR PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa